Podporujeme

Společnost I-TEC Czech, spol. s r.o. podporuje následující organizace a spolky:

Anděl na drátě

Opora pro seniory, rychlé zajištění pomoci, anebo čtení oblíbených příběhů. Služba Anděl na drátě pomocí jediného chytrého zařízení poskytuje asistenční službu pro seniory nebo lidem se zdravotní postižením, u kterých hrozí zvýšené riziko pádu nebo nevolnosti.

Česká boxerská asociace - FOSFA ČR v boxu mužů a žen

Mistrovství se konalo od 19. – 21. 10. 2023 ve sportovní hale Sareza.

Celkem se na mistrovství ČR přihlásilo osmdesát boxerů a boxerek – 53 mužů a 27 žen.

Moravská liga TFA

Moravská liga TFA byla založena v roce 2017 pěti zakládajícími sbory. SDH Olešnice, SDH Velatice, SDH Doubravice nad Svitavou, SDH Sebranice a SDH Trpín. Od sezóny 2020 se Moravská liga rozrostla o další závod pořádaný SDH Velká nad Veličkou, který nahradil závod v Bedřichovicích. Hlavní myšlenkou Ligy je pravidelné setkávání a zápolení při rozličných závodech v disciplínách TFA. Každý závod má svou originální trať sestavenou z “tradičních” disciplín TFA.

Taneční klub Akcent Ostrava

Jsme taneční klub se zaměřením na Show Dance a Disco Dance. Několikanásobní mistři Světa a České republiky.

OSTRAVAN Modelař Ostravski

Založil jej v roce 2000 Martin Svoboda jako školní modelářský kroužek v ZŠ Čkalovova 942 v Ostravě Porubě, kde působil do roku 2010.

Od roku 2010 modelářský klub působí v ZŠ Bohumíra Dvorského v Ostravě – Bělské Lese kde je nyní také organizována největší mezinárodní soutěž papírových modelů v ČR – Papír show Ostrava.

MANIAK AEROBIC Havířov

Vedeme sportovní klub zaměřující se na fitness a sportovní aerobik. Účastníme se sportovních soutěží. Pořádáme závody a tréninky.

Dobrý anděl

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám, které se vlivem nemoci dostaly do tíživé situace. Přehled onemocnění, při kterých pomáháme, je uveden v následující tabulce. Pacientem musí být nezaopatřené dítě, nebo rodič starající se alespoň o jedno nezaopatřené dítě.

TRDLA – divadelní společnost absolutních neherců

Jsme Klauni z Balónkova – veselá parta barevných kamarádů.
Umíme kouzlit, řádit s dětma a hlavně tvarovat úžasné výtvory z balónků.

Zavolejte nám

Po – pá 7:00 – 15:00
+420 596 761 141

Kde nás najdete

Rudná 30/3
703 00 Ostrava – Vítkovice

Copyright © 2021 greenia, All rights reserved. Present by MoxCreative.