Co nabízíme

Piaggio LUV v kat. N1

Už 23 let dodáváme tato vozidla do České republiky.
Celkem přes 800 realizací.

Bonetti

Podnik „Bratři Bonetti“ byl založen roku 1965 v Miláně, jako autodílna a opravna vozidel. Tato firma se také zabývala konstrukcí závodních monopostů „Monza“ a terénních vozidel s dieselovým motorem. Roku 1974 vznikl pod jménem „BONETTI F75“ první prototyp zemědělsko-pracovního vozidla s pohonem všech čtyř kol, klasiku mezi terénními vozidly. S tuhým žebřinovým rámem, tuhými nápravami, odpružením, listovými péry a tlumiči pružení. Paralelně k tomu se také spouštěl vývoj konceptu „BONETTI F80“, vozidla se stejnou charakteristikou, primárně však pro komunální využití…

TPC ET CITY II

I vy můžete přispět ke zlepšení životního prostředí. Nový elektrický multifunkční nosič výměnných nástaveb CITY II je synonymem pro bezemisní tichý provoz, nízké provozní náklady a uživatelský komfort. Je určen pro celoroční využití k údržbě komunikací, veřejné zeleně, veřejného osvětlení, svozu odpadu, stavební činnosti a jiným. Lze osadit například třístranným sklápěčem, hákovým nebo ramenovým nosičem kontejnerů či nástavbou pro svoz odpadů. 

Novarini

LASKI

Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů. Mezi stěžejní výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí.  Stroje vyrábí v České republice a vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do více jak 40 zemí Evropy. Firma exportuje 90 % své produkce do zahraničí. Firma LASKI, s.r.o. patří mezi nejdůležitější firmy na Moravě a za své působení získala již řadu ocenění.
NAPIŠTE NÁM
Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Zavolejte nám

Po – pá 7:00 – 15:00
+420 596 761 141

Kde nás najdete

Rudná 30/3
703 00 Ostrava – Vítkovice

Copyright © 2021 greenia, All rights reserved. Present by MoxCreative.