Co nabízíme

Bonetti

Podnik „Bratři Bonetti“ byl založen roku 1965 v Miláně, jako autodílna a opravna vozidel. Tato firma se také zabývala konstrukcí závodních monopostů „Monza“ a terénních vozidel s dieselovým motorem. Roku 1974 vznikl pod jménem „BONETTI F75“ první prototyp zemědělsko-pracovního vozidla s pohonem všech čtyř kol, klasiku mezi terénními vozidly. S tuhým žebřinovým rámem, tuhými nápravami, odpružením, listovými péry a tlumiči pružení. Paralelně k tomu se také spouštěl vývoj konceptu „BONETTI F80“, vozidla se stejnou charakteristikou, primárně však pro komunální využití…

TPC CITY II

I vy můžete přispět ke zlepšení životního prostředí. Nový elektrický multifunkční nosič výměnných nástaveb CITY II je synonymem pro bezemisní tichý provoz, nízké provozní náklady a uživatelský komfort. Je určen pro celoroční využití k údržbě komunikací, veřejné zeleně, veřejného osvětlení, svozu odpadu, stavební činnosti a jiným. Lze osadit například třístranným sklápěčem, hákovým nebo ramenovým nosičem kontejnerů či nástavbou pro svoz odpadů. 

Novarini

LASKI

Firma LASKI, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností je výroba profesionální komunální techniky a prodej motorů. Mezi stěžejní výrobky patří frézy na pařezy, štěpkovače, drtiče, drážkovače a vysavače listí.  Stroje vyrábí v České republice a vyváží např. do Austrálie, Chile, Indie, USA, Ruska, ale hlavně do více jak 40 zemí Evropy. Firma exportuje 90 % své produkce do zahraničí. Firma LASKI, s.r.o. patří mezi nejdůležitější firmy na Moravě a za své působení získala již řadu ocenění.

Piaggio LUV

Už 24 let dodáváme tato vozidla do České republiky
Celkem přes 800 realizací
Specializujeme se také na komunální nástavby
NAPIŠTE NÁM
Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zásadami zpracování osobních údajů.

Zavolejte nám

Po – pá 7:00 – 15:00
+420 596 761 141

Kde nás najdete

Rudná 30/3
703 00 Ostrava – Vítkovice

Copyright © 2021 greenia, All rights reserved. Present by MoxCreative.