Partneři

Společnost I-TEC Czech, spol. s r.o. spolupracuje s následujícími společnostmi a spolky:

CAMIC – Italsko-česká obchodní a průmyslová komora

CAMIC je nezisková organizace napomáhající rozvíjet ekonomické a obchodní vztahy a podnikatelské spolupráce mezi Itálií a Českou republikou.

CAMIC má více než 400 členů , italských, českých a mezinárodních podniků a organizací, které podnikají v České republice (90%) a v Itálii (10%).

Hospodářská komora České republiky

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje více než 16 000 členů organizovaných v 59 komorách v regionech a ve 124 oborových asociacích. Více než 60 ze 100 největších českých firem je členem HK ČR.

Posláním Hospodářské komory je vytvářet příležitosti pro podnikání, prosazovat a podporovat opatření, která přispívají k rozvoji podnikání v ČR, a tím i k celkové ekonomické stabilitě státu.

Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ČR

Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR), z.s. je dobrovolným, nezávislým a samosprávným profesním spolkem osob zejména statutárních orgánů nebo zástupců právnických osob – autorizovaných i nezávislých prodejců nových i ojetých motorových vozidel (obchodníků s motorovými vozidly), prodejců autodílů, příslušenství automobilů, olejů a maziv a vybavení pro autoopravny, výrobců a importérů motorových vozidel, škol a učilišť vyučujících autoobory, pojišťoven, leasingových společností, znaleckých a expertních firem, spolků působících v autobranži atd. 

Sdružení komunálních služeb

Sdružení právnických osob zabývajících se technickou údržbou měst a obcí. Specializuje se na zpracování organizačních, ekonomických a technicko-provozních analýz stavu a vývoje technických služeb nebo organizování propagace komunálních služeb a vzdělávacích i školících akcí včetně výstav techniky.

Sdružuje subjekty 286 obcí a pomáhá více než 1,9 milionům obyvatel České republiky.

Spolek veřejně prospěšných služeb

Spolek veřejně prospěšných služeb je nezávislá organizace s působností na území celé České republiky sdružující společnosti a odborníky oborů veřejně prospěšných služeb.

Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení

Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení je nezávislé občanské sdružení odborníků a profesionálů v oboru veřejného osvětlení.

ČSOB Leasing a.s.

ČSOB Leasing nabízí půjčky na auta, financuje dopravní techniku, stroje a zařízení. Operativní leasing a fleet management. 

Zavolejte nám

Po – pá 7:00 – 15:00
+420 596 761 141

Kde nás najdete

Rudná 30/3
703 00 Ostrava – Vítkovice

Copyright © 2021 greenia, All rights reserved. Present by MoxCreative.